.

e-mail: zarzad@ou.pttk.pl

.

Oddział Uczelniany PTTK im. prof. Z. Klemensiewicza przy Politechnice Śląskiej

OU PTTK oferuje wiele form turystyki – pieszą: nizinną i górską, rowerową, kajakową, podwodną. Bardzo ważnym polem działalności OU PTTK jest prowadzenie dwóch obiektów Studenckiej Bazy Noclegowej. Są to Studencki Schron Turystyczny „Pod Solniskiem” (Chatka na Adamach) oraz Studencka Baza Namiotowa „Przysłop Potócki”.

Każdy z członków PTTK, po opłaceniu składki członkowskiej, otrzymuje legitymację, będącą jednocześnie kartą rabatową. Dzięki niej członkowie Towarzystwa mogą korzystać z rabatów w obiektach noclegowych, wypożyczalniach sprzętu turystycznego i sportowego,  na usługi gastronomiczne, przewozowe, handlowe itp. Ważna legitymacja jest także dokumentem potwierdzającym ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Naszą pasją jest wędrowanie. Sami jesteśmy autorami naszych przedsięwzięć, wspólnie realizujemy nasze marzenia i pomysły. Przyłącz się do nas – będziesz w dobrym Towarzystwie ;)

Copyrigcht © 2013 Fan Horse Blog